Wersje archiwalne: Władze sądu

Wersja zmieniona dnia: 31.12.2020
Powód wprowadzenia zmian: Zarządzenie w przedmiocie rozdzielenia kompetencji

Wersja zmieniona dnia: 12.10.2020
Powód wprowadzenia zmian: test

Wersja zmieniona dnia: 21.09.2020
Powód wprowadzenia zmian: SSR Patrycja Paloc-Kopka

Wersja zmieniona dnia: 03.08.2020
Powód wprowadzenia zmian: SSR Dawid Kopczyński

Wersja zmieniona dnia: 15.07.2020
Powód wprowadzenia zmian: .

Wersja zmieniona dnia: 12.08.2019
Powód wprowadzenia zmian:

Wersja zmieniona dnia: 26.06.2019
Powód wprowadzenia zmian: Zarządzenie w przedmiocie rozdzielenia kompetencji

Wersja zmieniona dnia: 10.06.2019
Powód wprowadzenia zmian: SSR Dawid Kopczyński Przyjmuje strony w środy w godzinach 09:00 - 12:00 po wcześniejszym zapowiedzeniu się.

Wersja zmieniona dnia: 10.06.2019
Powód wprowadzenia zmian: Wiceprezes Sądu SSR Dawid Kopczyński



Do góry